O združeniu Pretekarys

Pretekarys o.z.

Vitaj na našej novej webovej stránke. Sme partia energických bežcov, ktorí zdieľajú svoju vášeň pre beh. Naše združenie je otvorené pre všetkých nadšencov a milovníkov behu.

Pôvodne sme sa zameriavali na prekážkové behy (OCR), ale čoskoro sme zistili, že naše záujmy sú širšie. Veľa bežcov od nás začalo navštevovať rôzne bežecké akcie a napokon z pôvodne prekážkových bežcov u nás nájdete aj cestných, krosových a vytrvalostných bežcov. Sme hrdí na našu rozmanitosť a veríme, že to nás robí silnejšími.

Najdôležitejším aspektom nášho združenia je priateľstvo. Nezáleží nám na výsledkoch, ale tešíme sa z každého úspechu a podporujeme sa navzájom, odovzdávame si skúsenosti a nováčikom pomáhame v ich začiatkoch. Beháme ako tím, žijeme ako tím a spoločne sa bavíme ako tím.

Ak máš chuť pripojiť sa k nám, stačí mať jedinú podmienku – musíš milovať beh!

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tejto neuveriteľnej bežeckej rodiny, kde budeme spoločne objavovať nové cesty, zdolávať prekážky a zbierať spomienky na celý život. Nechaj nás, aby sme ťa motivovali a povzbudili na každom kroku tvojej bežeckej cesty.