KrossSrdcia v pohybe

Srdcia v pohybe 2024

Zdieľaj článok

Srdcia v pohybe

Občianske združenie Pretekarys a nezisková organizácia Kráčame spolu Vás srdešne pozývajú na toto nezabudnuteľné 12 hodinové dobrodružstvo, kde spoločne prepojíme športové nadšenie a podporu dobrej veci. Príďte sa k nám pridať, nech už ste skúsený bežec alebo nadšenec pre pohyb, a zúčastnite sa podujatia, ktoré spája komunitu a pomáha meniť životy tým, ktorí to najviac potrebujú.

Čo vás čaká?

12-hodinový bežecký maratón, počas ktorého môžete zabehnúť alebo odchodiť aspoň jeden kilometrový okruh okolo rybníka v Spišskej Belej. Zapojiť sa môžete kedykoľvek v od 6:00 – 18:00hod. (15.jún 2024)

Prečo by ste sa mali zapojiť?

Podujatím Srdcia v pohybe máme za cieľ motivovať ľudí ku zdravému životnému štýlu a zároveň vyzbierať prostriedky pre neziskovú
organizáciu Kráčame spolu, ktorá pomáha deťom s postihnutím v našom regióne. Zapojte sa do tohto jedinečného maratónu, ktorý je otvorený pre každého – bežcov aj nebežcov, deti, seniorov a celé rodiny.

Ako môžete pomôcť?

  1. V deň podujatia sa bude konať verejná dobrovoľná zbierka s názvom „high-FIVE” pre mojich hrdinov“.
  2. Platbou na doleuvedený QR kód – platba bude okamžite prevedená na účet neziskovej organizácia Kráčame spolu.

SPONZORI

Vaša podpora nám umožní pokračovať v našom úsilí pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Ak by ste chceli podporiť túto akciu finančne/nefinačne, alebo máte nejaký nápad, ktorý by dokázal skvalitniť toto podujatie neváhajte nás kontaktovať pretekarys@gmail.com, +421 907 200 714

Feriho výzva 2024